Zakłady sportowe z nowym bukmacherem – BWIN już niedługo na polskim rynku bukmacherskim

Jeden z największych potentatów rynku bukmacherskiego na świecie, marka rozpoznawalna w wielu krajach Europy Zachodniej i Południowej- bukmacher BWIN- już niedługo rozpocznie swoja działalność na polskim rynku zakładów sportowych. Kiedy rozpocznie się rejestracja na stronie bukmachera i czego możemy oczekiwać od światowej klasy portalu bukmacherskiego?

BWIN- zakłady bukmacherskie

Oferta światowa BWIN umożliwia obstawianie zakładów na przeszło 90 dyscyplin sportowych, a szacowana liczba dziennych zakładów na obszarze działania BWIN opiewa na ponad 30 tysięcy zakładów. Decyzja o wejściu na rynek polski z pewnością jest więc przemyślana, aktualnie znajduje się w fazie ostatnich przygotowań- bukmacher jest już legalnie zarejestrowany, ma zastąpić polskiego odpowiednika- Totolotka. Oficjalnego otwarcia platformy możemy spodziewać się na dniach- by nie przegapić tego momentu obserwuj aktualności na stronie meczki.pl.

BWIN Polska – co szykuje potentat bukmacherski?

Świat zakładów i gier to bardzo opłacalny biznes, dlatego też wejście na rynek i zdobycie klientów będzie wiązało się z koniecznością zaproponowania konkurencyjnych warunków, w szczególności dla nowych klientów. Portale bukmacherskie najczęściej zachęcają do przystąpienia do obstawiania zakładów przez ich platformę poprzez system bonusów za założenie konta. Czego możemy spodziewać się od BWIN Polska? Rejestracja z pewnością będzie gratyfikowana:

  • freebetami- czyli zakładami za środki bukmachera i/lub
  • bonusami za depozyt lub depozyty- czyli dodanie lub pomnożenie pierwszych lub również kilku kolejnych wpłat na nowo zarejestrowane konto.

Co szykuje bukmacher dla lojalnych klientów?

Pierwsza gratyfikacja to z pewnością nie jedyny bonus przyszykowany przez BWIN Polska. Promocja dla nowego klienta nie oznacza bowiem, że gracz pozostanie na platformie. Od światowego potentata możemy zatem spodziewać się szerokiej oferty promocji, darmowych gier, zakładów oraz cashbacków, które będą atrakcyjne dla stałych użytkowników i będą utrzymywały ich u bukmachera.

Dodaj komentarz