Składany w walizkę stół cateringowy 240 cm – komfort i wygoda

Składany w walizkę stół cateringowy 240 cm to idealna propozycja dla osób często transportujących stoły – czy to wielbicieli podróży kamperami, czy firm cateringowych, które wyposażają wiele imprez plenerowych w tego typu meble. Stoły zapewniają ogromną ilość miejsca, jednocześnie po złożeniu przyjmują kształt wygodnej w transporcie walizki o 120 cm długości, grubej na zaledwie na kilka centymetrów.

Składany w walizkę stół cateringowy 240 cm idealny pomysł do transportu

Nie ma więc wątpliwości, że firmy organizujące imprezy plenerowe bardzo chętnie korzystają z tego rozwiązania. Wykorzystanie stołów cateringowych składanych w walizkę ma wiele zalet. Po pierwsze jest to zwykły stół o szerokości aż 240 centymetrów, co daje ogromną wygodę dla osób korzystających z niego. Stoły oczywiście można ułożyć jeden obok drugiego, dzięki czemu można pomieścić jeszcze więcej osób na imprezach plenerowych czy festynach. Drugą najważniejszą zaletą jest oczywiście transport i magazynowanie. W tym przypadku mamy możliwość załadowania do jednego samochodu dostawczego nawet kilkunastu stołów, co w przypadku standardowych mebli cateringowych byłoby bardzo trudnym zadaniem. Magazynowanie w sezonie zimowym nie jest problematyczne, bo nawet duża ilość takich stołów nie zajmie więcej niż 2-3 metrów kwadratowych. Oczywiście są to na tyle uniwersalne stoły, że mogą być wykorzystywane również we wszelkich salach czy to remizach, czy salach szkolnych, które często nie oferują mebli cateringowych do organizacji imprez.

Stół cateringowy składany w walizkę – postaw na uniwersalność

Jednak nie zapominajmy, że wiele osób prywatnych również stawia na wygodne stoły cateringowe składane w walizkę. Produkt ten idealnie sprawdzi się jako stół ogrodowy, na taras czy nawet awaryjny stół na większe, domowe przyjęcia. Pamiętajmy, że jest to stół o wymiarze 240 centymetrów i śmiało zmieści się przy nim nawet 12 osób i to w komfortowy sposób. Wielokrotnie zdarza się, że na grilla czy w odwiedziny przychodzi spora ilość gości i ciężko jest się zmieścić przy jednym stole lub trzeba rezygnować z komfortu i mocno się ściskać. Składany w walizkę stół cateringowy 240 cm to rozwiązanie na tego typu problemy. Dzięki łatwej możliwości złożenia i bardzo małej ilości zajmowanego miejsca przy przechowywaniu nie będzie przeszkadzać (w piwnicy nie zajmie więcej miejsca niż leżak plażowy), a w odpowiednich momentach idealnie spełni swoją funkcję. Jest to również lepsza opcja niż wszelkie drewniane meble ogrodowe, ponieważ możliwość złożenia stołu na zimę i bezpiecznego przechowywania pozwala na korzystanie z niego przez długie lata i zachowanie go w nienagannym stanie.

Dodaj komentarz