Multirama Family – uniwersalna dekoracja do pokoju dziecięcego

Pokój dziecięcy to miejsce, w którym maluszek ma czuć się bezpiecznie. Z tego względu wnętrze powinno być zaprojektowane w przyjazny dla dziecka sposób. Lepiej nie stosować tu designerskich wariacji, ale raczej postawić na przytulną stylistykę. Jak to zrobić? Warto wykorzystać dekoracje, takie jak multirama Family, które świetnie wyglądają, a do tego są niezwykle uniwersalne.

Jakie dekoracje do pokoju dziecięcego będą najlepsze?

Aranżacja pokoju dziecięcego, wbrew pozorom, nie jest prostą sprawą. Przesyt ozdób wcale nie sprawi, że maluch poczuje się lepiej – wręcz przeciwnie – może go to przytłoczyć i skutecznie obniżyć nastrój. Ktoś może zastanawiać się: dlaczego wystrój ma mieć tak duży wpływ na samopoczucie dziecka? Poprzez zmysły maluch odkrywa świat. Wzrok jest jednym z najważniejszych zmysłów, który wysyła informację do mózgu, czy dane otoczenie jest bezpieczne, Aby dziecko czuło się komfortowo w danej przestrzeni, powinna ona być przytulna i stonowana. Najlepiej, gdy zaraz po przebudzeniu pociecha zobaczy uśmiechnięte twarze rodziców. Umożliwi to multirama Family. Ta drewniana ramka przyciąga wzrok kolorowym designem, a do tego pozwala na stworzenie mini galerii zawierającej zdjęcia wszystkich członków rodziny. 

Multirama Family – stwórz mini galerię przyjazną dziecku

Aparat pozwala uchwycić wyjątkowe chwile, a zdjęcia je uwieczniają. Mini galeria zawierająca zdjęcia członków rodziny, czy też pamiątki z ważnych uroczystości, takich jak chrzciny czy ślub, będzie doskonałą dekoracją, której nikt inny na pewno nie ma w swoim domu. Stylowa multirama Family dostępna chociażby na stronie https://www.oprawiamy.pl/c215,family-multiramki-drewniane stworzy wyjątkową kompozycję, na którą dziecko będzie mogło codziennie spoglądać. Kolorowa oprawa dodatkowo doda wnętrzu radości, dzięki czemu stanie się bardziej przytulne. To świetny sposób na budżetową ozdobę. Decydując się na taką dekorację możesz mieć pewność, że pokój dziecięcy stanie się przyjaznym miejscem, w którym maluch będzie czuł się bezpiecznie.

Dodaj komentarz