Meble modułowe

Meble modułowe – czy znasz wszystkie ich zalety?

W ostatnich latach możemy zaobserwować coraz większe zainteresowanie meblami modułowymi ze strony klientów, a także coraz więcej ciekawych i designerskich rozwiązań po stronie producentów mebli. Systemy modułowe stosuje się w różnorodnych wnętrzach i mogą dopasować się one do każdego niemal stylu. Skąd bierze się tak duże zainteresowanie systemami modułowymi?

Meble szyte na miarę

Meble modułowe w największym chyba stopniu w porównaniu z jakimikolwiek innymi systemami, pozwalają nam na personalizację. To trochę tak, jakbyśmy mogli z tych samych elementów ułożyć dowolną układankę, pozbyć się części, które nam nie odpowiadają albo rozbudować ją o dodatkowe moduły. Renomowani producenci, jak np. marka Gala Collezione, w swojej ofercie mebli modułowych https://www.galameble.com/meble-modulowe/ udostępnia nawet swoim Klientom kreator 2D, który nie tylko pozwala na wizualizację układu mebli w naszym wnętrzu, ale umożliwia także różne kombinacje modułów i dodawanie funkcji. Ten producent, zamiast oferować gotowy produkt, daje Ci szansę jego współtworzenia z uwzględnieniem Twoich potrzeb i gustu. Ty jesteś kreatorem!

Decydując się na określony model, sam będziesz musiał zdecydować jak będzie on ostatecznie wyglądał. Z meblami marki Gala Collezione nie dotyczy to jedynie układu modułów, ale właściwie wszystkich elementów mebla, takich jak obicia, kolor obszyć, nóżki, listwy dekoracyjne, czy nawet wielkość mebla.

Zmień układ w trakcie użytkowania

Niektóre modele mebli modułowych z oferty marki Gala Collezione, pozwalają na jeszcze więcej swobody aranżacyjnej. W modelach takich jak Serena i Karato, masz możliwość dokonania zmian układu mebli, nawet już w trakcie ich użytkowania. Poszczególne elementy systemów są tapicerowane z każdej strony, dzięki czemu mogą służyć również jako samodzielny, wolnostojący mebel. Jest to jedna z niezwykle przydatnych funkcji, ponieważ pozwala nam na dostosowanie sofy, czy narożnika do potrzeb sytuacji – możesz połączyć lub rozłączyć wybrane elementy i ustawić je w inny sposób i w dowolnym momencie wrócić do poprzedniego układu. Jeśli zależy Ci na dużej, rodzinnej sofie, czy narożniku z głębokimi siedziskami, system Serena będzie dla Ciebie idealny. Można zaaranżować już sam jego układ na co najmniej kilka sposobów i np. z rodzinnego, przytulnego salonu, uczynić np. idealną przestrzeń na przyjęcie w gronie znajomych. System Karato zaś, mimo, iż jest systemem nieco prostszym w minimalistycznym stylu, będzie idealnym rozwiązaniem dla mniejszych przestrzeni, którym nada klasycznego szyku i elegancji.

Meble modułowe zapewnią każdemu szeroki wachlarz rozwiązań aranżacyjnych, który możesz dostosować do swoich potrzeb. Nic dziwnego, że coraz częściej klienci poszukują tego typu rozwiązań do swoich salonów – systemy modułowe mają wszystkie cechy idealnych mebli do wypoczynku – są modne, wygodne i funkcjonalne.

Dodaj komentarz