Przesadnie ozdobne meble oraz wymyślne projekty foteli nie sprawdzą się w każdym pomieszczeniu. Niektóre wnętrza cechuje prostota oraz funkcjonalność i na tym właśnie polega ich urok. Właśnie z myślą o takich nieskomplikowanych, minimalistycznych aranżacjach powstały krzesła Hay. Jest to unikalna kolekcja stylowych lecz bezpretensjonalnych mebli, na które istnieje zapotrzebowanie zarówno w przestrzeniach biurowych, jak i w zaciszu domowego ogniska. 

Krzesła Hay – idealne do kuchni 

Myśląc o wyposażeniu domowej kuchni, warto zwrócić uwagę na krzesła Hay, zaprojektowane na podobieństwo stołków barowych. Bardzo dobrze wyglądają przy stole w jadalni czy kuchennym aneksie. Dużą zaletą wielu modeli marki Hay jest ich minimalistyczna konstrukcja, która w przypadku większej ilości krzeseł pozwala nałożyć jedno na drugie, co sprawia, że oszczędza się przestrzeń. Można rozłożyć je w dogodnym momencie, kiedy w domu pojawią się zaproszeni goście. 

Krzesła Hay – wygoda przy biurku 

Pośród dostępnych na rynku produktów Hay znajdują się także krzesła obrotowe, które charakteryzują się nienachalną elegancją. Nie zajmują wiele miejsca, a jednocześnie są wygodne oraz funkcjonalne. Szczególną uwagę warto zwrócić na obrotowe krzesła Hay, które wyposażone zostały w miękkie siedzisko. Dopasowanie do każdego typu sylwetki oraz różne rodzaje obicia sprawiają, że taki mebel może zapewniać komfort i świetnie się prezentować w biurze oraz w prywatnym, przytulnym pokoju. Ciekawe aranżacje z udziałem tego i innych krzeseł Hay można obejrzeć tutaj https://www.bakata.pl/marki/hay/. Dzięki temu łatwo jest przekonać się o uniwersalności minimalistycznego stylu tych produktów. 

Krzesła Hay – sala konferencyjna 

Sala konferencyjna, w której organizowane są prezentacje, ważne rozmowy i negocjacje oraz przemówienia i apele to pomieszczenie, które wymaga dużej ilości miejsc siedzących. Eleganckie smukłe nogi krzeseł Hay sprawiają, że pojedyncze meble potrzebują niewiele przestrzeni oraz pozwalają na złożenie ich po zakończonym spotkaniu.